Zabawa Taneczna

Tańczyć można z wielu powodów. Poprzez taniec wyrażamy siebie, odreagowujemy stresy minionego dnia. Zabawa taneczna, która odbyła sie w Domu Ludowym w Jaszkowej Górnej pokazała nam, że tańcząc można również nieść pomoc.

Dnia 6 października bieżącego roku w Domu Ludowym w Jaszkowej Górnej odbyła się zabawa taneczna.  Goście mogli raczyć sie nie tylko znakomitym jedzeniem, przyrządzonym przez Panie ze Stowarzyszenia PRO BONO, ale również bawić sie przy wtórze skocznej muzyki w wykonaniu zespołu Amadeusz. Całkowity dochód z imprezy został przeznaczony na rzecz remontu kościoła filialnego pw. Św. Barbary w Droszkowie. Dzięki współpracy lokalnych organizacji udało się uzbierać 3,7 tyś zł.

Serdecznie podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie osobom oraz organizacjom. W szczególności, Paniom ze stowarzyszenia PRO BONO któremu przewodzi pani prezes Daniela Tur, mieszkankom Droszkowa paniom Halinie Linke oraz Alicji Głuch oraz naszym kelnerkom Kamili, Gosi i Oliwii. Wszystkie te osoby podjęły tę pracę charytatywnie aby wspomóc społeczność Droszkowa i pokazać że razem można zdziałać więcej.